CAKTO TERMIN

Lini një takim me doktorët tanë​

Në dyqanin tonë optik, ne ofrojmë shërbime të optometristëve dhe oftamologëve për t'ju ndihuar të adresoni çdo shqetësim që mund të keni në lidhje me shëndetin e syve tuaj.

Orari i punës

E hënë

10.00-20.00

E martë

10.00-20.00

E mërkurë

10.00-20.00

E enjte

10.00-20.00

E premte

10.00-20.00

E shtunë

10.00-20.00

E diel

Mbyllur

MARKAT E SYZEVE

Gucci

Versace

Chopard

Silhouette

Të gjitha markat

NA KONTAKTONI

Scroll to Top